Ви коли-небудь були у психотерапевта? (шкода, звісно, що ще не були)
А самі не хочете ним попрацювати?
Тест з нету, але досить веселий.
“Зігравши в нього”, ви дізнаєтеся про себе багато цікавого …
1. Отже, уявіть, що ви – психотерапевт і ведете прийом. Як оформлений кабінет, в якому ви приймаєте клієнтів?
2. Двері відчиняються і в них входить перший відвідувач. Яку проблему він прийшов обговорити?
3. Намалюйте в своїй уяві таку картину: ви сидите, розмовляєте, даєте своєму візитерові якісь поради… Як він реагує на ваші слова? Вигукує: «О! Я все зрозумів! Та ви просто відкрили мені очі!» Заперечує вам? А може, каже: «Та все одно нічого не вийде!»
4. Ваш робочий день закінчився. Ви вже зібралися було додому, але тут двері кабінету відчинилися і на порозі виникла якась людина, яку ви знаєте: родич, коханий, колега, давній знайомий, з яким не бачилися багато років… Хто він – відвідувач, що забіг до вас у не прийомний час?
А тепер обговоримо відповіді (та звісно, це лише тест, не шукайте у ньому багато правди, але..)
1. Оформлення кабінету показує, чого вам найбільше не вистачає в житті на даний момент. Ви уявили собі тихе, відокремлене приміщення, в якому можна розслабитися і спокійно відпочити? Або яскраво освітлений кабінет, стіни якого обвішані вашими дипломами, грамотами та іншими регаліями? А може, щось ще? Залежно від цього стане ясно – чи манить вас слава, чи мрієте ви сховатися подалі від сторонніх очей, або ж потребуєте чогось ще? 2. Проблема, з якою прийшов до вас клієнт, – ваша власна… Так на що скаржився відвідувач? На неприємності на роботі? Розповідав про свою любов? Родину? Дітей? І головне: що ви йому порадили? Та порада, яку ви дали клієнтові – порада вам самому, її дає вам ваша власна підсвідомість.
3. Реакція клієнта на ваші рекомендації показує, як ви сприймаєте поради оточуючих. Прислухаєтеся до них? Відмахуєтеся? Або робите вигляд, що погоджуєтеся з співрозмовником, а самі тут же готові забути сказані ними слова?
4. Людина, яка несподівано з’явилася у вашому кабінеті, – це саме той, хто на рівні підсвідомості приносить вам чимало хвилювань. Навіть якщо ви давно з нею не бачилися, і вам здається, що ви давним-давно забули думати про цю людину, – відносини з нею все ще не завершені у вашій душі.
Як ви думаєте, чому? Спробуйте в цьому розібратися. Адже ви ж, як ніяк, психотерапевт…
-І також-відсилаю віртуальне запрошення в країну змін під назвою-психотерапія.Можливо все, на неможливе просто треба багато часу.
-На разі працюють такі проекти:
-
для вагітних -14 річний проект (свято у грудні)- “Школа щасливого материнства св. Анни”
-
для підлітків -4-х річний проект для дівчат-“Я цінна. Я гідна. Я-особлива”,
-
для хлопців-1-річний проект “Хоробре серце”
-
для жінок- 3-х річний розвиваючий проект “Територія тіла”
а також онлайн-закриті групи особистісного розвитку,
вебінари,
живі семінари,
лекції,
треніги,
зустріч,
спільні поїздки.
–і психотерапевтичні групи, розпочались: компульсивне переїдання, і соціальна фобія.
#ГОЦентрщасливогоБатьківстватаМатеринства
#психотерапевтМаріяХомів
#лавандовакімната
#Therapy_room